Duyurular

 • Kesinti Bildirimi ÖNEMLİ !

  Değerli müşterimiz,

  Sizlere daha kesintisiz ve kaliteli hizmet vermek amacı ile Netdirekt A.Ş. İzmir lokasyonunda barındırılan servislerinizin bağlı olduğu güç kaynakları (UPS) üzerinde yetkili servis ekipleri tarafından, 27.10.2012 tarihinde (cumartesiyi pazara bağlayan gece) Türkiye saati ile 00:30 – 02:30 saatleri arasında, detaylı bir bakım çalışması yapılacaktır.

  Ayrıca bu çalışma ile birlikte enerji sistemine iki adet yeni UPS ilave edilerek, n+2 yedeklilik seviyesine ulaşılacaktır.

  Çalışma süresince servislerimize erişim olmayacaktır. Servislerimizin en kısa sürede yayına geçebilmesi için çalışmanın en hızlı şekilde tamamlanması hedeflenmektedir. Bakım süresince tüm teknik ekibimiz veri merkezinde hazır bulunacaktır.

  Planlı çalışmamız tamamlandıktan sonra, servislerimiz personelimiz tarafından aktif edilmeye başlanacaktır.

  Yapılan bu planlamanın siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına gerçekleştirildiğini bilmenizi isteriz.

  İşbirliğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  18 Eki 2012 21:38

 • Alan Adları için Önemli Duyuru‏

  Değerli Müşterimiz,

   

  ICANN ve Verisign resmi açıklamalarına göre 2012 Ocak ayı itibariyle .COM .NET ve .BİZ uzantılı alan adlarına %7 ile %10 arasında zam yapılacaktır. Bu zam ülkemizde ve dünyadaki tüm kayıt firmalarınca uygulacaktır.

   

  Korogluweb'in , sunduğu her hizmette olduğu gibi Alan Adı (Domain) hizmetlerinde de müşterilerine en ekonomik çözümleri sunmaya gayret göstermektedir. Bu zamla birlikte alan adı fiyatları .COM .NET ve .BİZ için KDV Dahil 20 TL olmuştur. Yeni siparişlerinizde alan adı ücreti 14.01.2012 itibariyle 20 TL olarak oluşacaktır.

   

  Mevcut alan adlarınızı 13 Ocak 2012 23:59 tarihine kadar KDV Dahil 19 TL üzerinden yenilemeniz mümkündür. Belirtilen tarihten sonra yenileme faturaları da 20 TL olarak güncellenecektir. Eski fiyattan faydalanmak isteyen müşterilerimizin 13 Ocak 2012 tarihine kadar alan adlarını yenilemelerini tavsiye ediyoruz.

   

  Saygılarımızla

   

   

  Korogluweb İnternet Hizmetleri

  15 Oca 2012 16:56

 • Almanya Erişim Sorunu

  Değerli Müşterilerimiz,

  Şu an ülkemizden tüm Almanya sunucularına ulaşımda bir problem mevcuttur, durumu Superonline, TTNET ve verimerkezine rapor ettik inceliyoruz. Tarafımızdan herhangi bir network kaynaklı problem bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla

  26 Tem 2011 23:40

 • Vizra Hosting Otomasyonu

  Sayın Müşterilerimiz ; Korogluweb internet Hizmetleri olarak Web Sitemizin web alt yapısını ( AWBS yada WHMCS ) profesyonel sistemlerini değilde neden VİZRA seçtiğimiz için gerekli bi açıklama yapmak gereksinimi duyduk.. Vizra'nın Türk yapımı olması bizim için yeterliydi ! WHMCS yada AWBS kadar profesyonel olmasada bizim desteklerimiz ile daha gelişecegine inanıyorum.Bizde bu anlayış ile Vizra'yı seçtik ve lisanslı olarak kullanmaktayız..Kullanmayada devam edeceğiz... Saygılarımızla... KorogluWeb

  18 Mar 2011 16:05

 • Sponsor Hosting Açıklaması

  Sayın Sponsor Hosting Kullanıcıları ; Almış aldığımız karar ile Ücretsiz Sponsor Hosting Hizmetimizi durdurmuş bulunmaktayız.Sponsor Hosting Paketinizi yükseltebilirsiniz. Saygılarımızla Korogluweb internet Hizmetleri

  7 Mar 2011 14:02

 • Web Sitemiz Yayınlandı..!

  Sayın Müşterilerimiz ; Korogluweb İnt.Hizmetleri Açılmıştır ve TRwebtasarimNET Olarak sunucumuza taşınmış bulunmaktayız. Detaylar sizlere bildirilecektir.. Saygılarımla... ERDAL KOCADAŞ <>

  27 Şub 2011 18:29© Vizra