İade Koşulları ve Uyarılar
Soru 1 : İade koşullarınız nelerdir ?

Cevap : www.korogluweb.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin ( Alan adı, SSL sertifikası ve Sunucu hizmetleri hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için iade söz konusu değildir.

Soru 2 : Garanti koşulları nelerdir ?

Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.


Soru 3 : İptal koşullarınız nelerdir ?

Cevap : www.korogluweb.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve yeni destek talebi bulunarak yapabilirsiniz. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.


Soru 4 : Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ?

Cevap : Kredi kartı ve paypal ile yapılan ödemelerde, web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Sunucu, Co-location veya vps hizmetlerinde kurulum en geç 1 gün içinde yapılmaktadır. Banka havalesi gerçekleştiriyorsanız havale kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir.Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları iletişim bölümümüzden bize ulaştırabilirsiniz.
© Vizra